Pevnost Radotín

NBLL 2016, LCC - TJ MalešiceNBLL 2016, LCC - TJ Malešice

(mh) - Po děsivých výsledcích, které se urodily v radotínské aréně a na Jižním městě, panovala v malešické šatně lehká nervozita. Domácí LCC nejdřív zničilo 35:1 ForFun a poté na návštěvě u „jižáků“ úřadovali 19:1. V podmračené kulise březnové středy to záhy vypadalo, že Radotín bude v devastaci soupeřů pokračovat. Již v čase 00:10 se prvně trefil Martin Malinovský, který využil nedůrazné hry žlutomodrých po úvodním facu. Naštěstí se hosté po této studené sprše probudili a herní projev obou týmů se srovnal. A tomu nasvědčovala i situace po gólu radotínského Procházky v čase 5:31, kdy se podařilo snížit Janu Adamiecovi na 2:1 již po 32 vteřinách.

Další změna skóre na sebe nechala čekat až do další periody, kdy se začali činit domácí. Pešek a Poupě cílili přesně a LCC se pomalu začalo vzdalovat. Sice přišla korekce na 4:2 od Martina Tolara, ale malešickým se hrubě nepovedl závěr první půle, kdy obdrželi 4 branky a soupeř citelně odskočil.

Následující čtvrtina nesla obraz závěru té předchozí. Trefovali se pouze Custodi a malešický útok se nedokázal přes urputnou obranu probít. I důsledkem toho svítilo v čase 45:00 na tabuli nelichotivé skóre 13:2.

Snaha nezahanbit sama sebe vehnala žlutomodrým do žil energii a ačkoliv se závěrečné dějství začalo lépe odehrávat pro domácí, v samém závěru dokázali Ondřej Podroužek s Martinem Tolarem přidat další 2 trefy a tak jsme tuto periodu ubojovali se stavem 2:2.

LCC Radotín - TJ Malešice 16:4 (2:1, 6:1, 6:0, 2:2)