Article

Memoriál Aleše Hřebeského 2018

Loading...

Winter Lax Cup 2018

Letošní Winter Lax Cup pro nás začal i skončil porážkou. Ta druhá se naštěstí udála až ve finále, kde jsme podlehli LCC Radotín 2:7. Kompletní výsledky najdete na stránkách Winter Lax Cup.

NBLL

Next game

Main block

U19 European Lacrose Challenge 2017

Ve dnech 24.–27. srpna 2017 se na lakrosovém stadionu TJ Malešice uskuteční mezinárodní juniorský lakrosový turnaj nazvaný U19 EUROPEAN LACROSSE CHALLENGE, který je pilotním Mistrovstvím Evropy juniorů. Zveme všechny příznivce (nejen) malešického lakrosu. Rozpis zápasů i výsledky najdete na www.junioreurolax.com.

Ve finále prvního ročníku turnaje Frank Menschner Cup

FMCUP 2016Foto: Martin Bouda, Ondrej Mika

(hp) - Letos vznikl nový boxlakrosový turnaj a Malešice byly u toho. Náš tým bez zaváhání procházel turnajem a zastavil se až ve finále, kde podlehl domácím LC Custodes.

Pevnost Radotín

NBLL 2016, LCC - TJ MalešiceNBLL 2016, LCC - TJ Malešice

(mh) - Po děsivých výsledcích, které se urodily v radotínské aréně a na Jižním městě, panovala v malešické šatně lehká nervozita. Domácí LCC nejdřív zničilo 35:1 ForFun a poté na návštěvě u „jižáků“ úřadovali 19:1.

Pravidelná jarní brigáda

(ap) - Přišel březen a s ním prvně nový ročník NBLL zavítá i do Malešic. Premiérový zápas na domácím venkovním hřišti se konal v neděli 6. března, a tak se v sobotu, den před zápasem sešlo tvrdé jádro týmu, aby vyladilo domácí arénu do pořádku.

Do nové sezóny jsme vstoupili vítězně

Malešice v Plzni

(mh) - Čtvrtek 25.2. se pro Malešice stal prvním dnem nové sezony. Utkání hrané venku v Plzni bylo první zkouškou naší zimní přípravy. Bohužel jsme nedorazili v plné sestavě, ale i oslabeni jsme úvod ligy zvládli, ačkoliv máme ještě co zlepšovat.

Lax in the Box 2016

Loading...

Na druhý pokus jsme drážďanskou trofej přivezli

Lax in the Box 2014Lax in the Box 2014

(hp) - Po loňské prohře ve finále jsme letos tu sošku z Drážďan přivezli.